Y00077K50000F9L
MFR.Part #
Y00077K50000F9L
JLCPCB Part #
C1461919
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.5kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS