CP0007180R0JE66
MFR.Part #
CP0007180R0JE66
JLCPCB Part #
C19521015
Description
-65℃~+225℃ 180Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS