RN50C1003CR36
MFR.Part #
RN50C1003CR36
JLCPCB Part #
C1794515
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors