Y00076R30000B9L
MFR.Part #
Y00076R30000B9L
JLCPCB Part #
C1467905
Description
-55℃~+125℃ 6.3Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS