Y00076R00000B9L
MFR.Part #
Y00076R00000B9L
JLCPCB Part #
C1463784
Description
-55℃~+125℃ 600mW 6Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS