Y00073R30000F9L
MFR.Part #
Y00073R30000F9L
JLCPCB Part #
C1461113
Description
-55℃~+125℃ 3.3Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS