Y145379R3320T9L
MFR.Part #
Y145379R3320T9L
JLCPCB Part #
C1487568
Description
-55℃~+125℃ 600mW 79.332Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS