Y000767R3500T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000767R3500T9L
JLCPCB Part #
C1473086
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 67.35Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS