H448K7BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H448K7BZA
JLCPCB Part #
C1408950
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS