TNPU0603120RAYEN00
MFR.Part #
TNPU0603120RAYEN00
JLCPCB Part #
C3939625
Description
-55℃~+125℃ 100mW 120Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS