Y00074K50000B9L
MFR.Part #
Y00074K50000B9L
JLCPCB Part #
C1467845
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.5kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS