P0402H3002BBT
MFR.Part #
P0402H3002BBT
JLCPCB Part #
C3956684
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount