Y00072K87000T9L
MFR.Part #
Y00072K87000T9L
JLCPCB Part #
C1492552
Description
-55℃~+125℃ 2.87kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS