Y00072K87000F9L
MFR.Part #
Y00072K87000F9L
JLCPCB Part #
C1464621
Description
-55℃~+125℃ 2.87kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS