Y00072K87000T0L
MFR.Part #
Y00072K87000T0L
JLCPCB Part #
C1473506
Description
-55℃~+125℃ 2.87kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors