Y00072K88000T9L
MFR.Part #
Y00072K88000T9L
JLCPCB Part #
C1469143
Description
-55℃~+125℃ 2.88kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS