Y0007210R000V0L
MFR.Part #
Y0007210R000V0L
JLCPCB Part #
C1482936
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 210Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors