Y0706750R000F9L
MFR.Part #
Y0706750R000F9L
JLCPCB Part #
C1461148
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400mW 750Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS