Y0007200R000V0L
MFR.Part #
Y0007200R000V0L
JLCPCB Part #
C1490476
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors