Y000749K9000B9L
MFR.Part #
Y000749K9000B9L
JLCPCB Part #
C1471397
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS