Y0007149R820T9L
MFR.Part #
Y0007149R820T9L
JLCPCB Part #
C1473512
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 149.82Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS