H4P180RFZA
MFR.Part #
H4P180RFZA
JLCPCB Part #
C1404639
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS