ROX9J30K
MFR.Part #
ROX9J30K
JLCPCB Part #
C3398313
Description
-55℃~+200℃ 30kΩ 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS