Y0007127K000V9L
MFR.Part #
Y0007127K000V9L
JLCPCB Part #
C1489785
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 127kΩ 400mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS