Y078910K0000B0L
MFR.Part #
Y078910K0000B0L
JLCPCB Part #
C1462182
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors