Y0007100K000F179L
MFR.Part #
Y0007100K000F179L
JLCPCB Part #
C1492312
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS