Y0007100K000F9L
MFR.Part #
Y0007100K000F9L
JLCPCB Part #
C1481692
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS