ER168K2JL
MFR.Part #
ER168K2JL
JLCPCB Part #
C1432699
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 11W 8.2kΩ Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS