SQZW2012RJ
MFR.Part #
SQZW2012RJ
JLCPCB Part #
C1371492
Description
-55℃~+250℃ 12Ω 20W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS