WSR5R3000DEK
MFR.Part #
WSR5R3000DEK
JLCPCB Part #
C4186320
Description
-65℃~+275℃ 300mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS