WSR5R3000DEA
MFR.Part #
WSR5R3000DEA
JLCPCB Part #
C4346621
Description
-65℃~+275℃ 300mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS