WSR2R0125DBA
MFR.Part #
WSR2R0125DBA
JLCPCB Part #
C4082201
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount