WSR5R2500DBA
MFR.Part #
WSR5R2500DBA
JLCPCB Part #
C4191479
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount