WSR3R2000FEK
MFR.Part #
WSR3R2000FEK
JLCPCB Part #
C4266542
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS