WSR5R2000FEB
MFR.Part #
WSR5R2000FEB
JLCPCB Part #
C4306585
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS