WSR5R1650FEK
MFR.Part #
WSR5R1650FEK
JLCPCB Part #
C3979188
Description
-65℃~+275℃ 165mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS