WSR2R8000FEB
MFR.Part #
WSR2R8000FEB
JLCPCB Part #
C4195766
Description
-65℃~+275℃ 2W 800mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS