WSR5R1580FEA
MFR.Part #
WSR5R1580FEA
JLCPCB Part #
C4017587
Description
-65℃~+275℃ 158mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS