WSR5R1500FEK
MFR.Part #
WSR5R1500FEK
JLCPCB Part #
C3987804
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS