WSR2R8000FTB
MFR.Part #
WSR2R8000FTB
JLCPCB Part #
C4185781
Description
-65℃~+275℃ 2W 800mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount