WSR5R1500FEB
MFR.Part #
WSR5R1500FEB
JLCPCB Part #
C3923664
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS