IHSM4825RE330L
MFR.Part #
IHSM4825RE330L
JLCPCB Part #
C1335795
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
222mΩ 33uH 880mA ±15% SMD,13.7x6.4mm Power Inductors