WSR5R1000FBA
MFR.Part #
WSR5R1000FBA
JLCPCB Part #
C3922891
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount