WSR5R0681FTA
MFR.Part #
WSR5R0681FTA
JLCPCB Part #
C4124300
Description
-65℃~+275℃ 5W 68.1mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount