WSR5R0681FEA
MFR.Part #
WSR5R0681FEA
JLCPCB Part #
C4260573
Description
-65℃~+275℃ 5W 68.1mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS