WSR5R0125FBA
MFR.Part #
WSR5R0125FBA
JLCPCB Part #
C4064645
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount