MCA12060D5009BP500
MFR.Part #
MCA12060D5009BP500
JLCPCB Part #
C1711831
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 50Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS