WSR5R0125FEA
MFR.Part #
WSR5R0125FEA
JLCPCB Part #
C4252941
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS