WSR5R1000DEB
MFR.Part #
WSR5R1000DEB
JLCPCB Part #
C4300275
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS