RER55F4991RC02
MFR.Part #
RER55F4991RC02
JLCPCB Part #
C1574329
Description
30W 4.99kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance